Klub Radioamatorów SP6PBF
Miło nam poinformować, że w dniu 5 maja 2025 do naszej drużyny dołączył Bruno. Z Brunem znamy się już trochę czasu i niejednokrotnie wspólnie pracowaliśmy na radiostacji.
Cieszymy się, że po zdecydowałeś się na wystąpienie o licencję nasłuchową i życzymy wielu udanych nasłuchów!
Z wielką radością pragniemy powitać dwie Panie, które zostały członkiniami naszego klubu:
- Justyna Thomas-Brocka HF0YL, która powiększyła grono członków zwyczajnych,
- Marianna SP6-01-461, która jako pierwsza została członkinią wspomagającą.
Dziewczyny, bardzo dziękujemy, że jesteście z nami!
W poście opublikowanym ponad miesiąc temu (sezon urlopowy ma swoje prawa…) zastanawiałem się jakie błędy mogliśmy popełnić podczas Zawodów Zamkowych, tracąc w efekcie ponad jedną ósmą łączności. W dniu publikacji tamtego wpisu otrzymaliśmy rozliczenie naszego logu.
Czy moje podejrzenia były słuszne? Sprawdźmy!